• Piżamowy poniedziałek!

• W poniedziałek uczniowie chętnie przyłączyli się do zabawy organizowanej przez Samorząd Uczniowski i przyszli do szkoły w zabawnych piżamach.

Wszystkim dopisywał bardzo dobry humor!

• Klasa 5b - ostatnie zajęcia z robotyki.

• Ogromną frajdę miałam patrząc na powstające roboty -NARCIARZY w klasie 5b. Niektórzy uczniowie w ciągu dwóch lekcji ukończyli swoje zadanie. Mogli wówczas wykorzystać inne czujniki przy budowaniu robotów swojego pomysłu. Kreatywność młodych umysłów jest wielka! Cóż, klasa 5b postawiła mi wysoką poprzeczkę, muszę wymyślać trudniejsze zadania :-)

B. Szewczyk

• KOLEJNY SUKCES!

Miło mam zakomunikować, że uczennica klasy drugiej Gloria Brzózka

zdobyła wyróżnienie

w I POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI I PIEŚNI POLSKIEJ

„Piosenki, z których się żyje”(kategoria solo).

Konkurs był objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta Trzebini Pana Jarosława Okoczuka.

Gratulujemy Glorii i życzymy dalszych sukcesów. BRAWO!

• ZAWODY SPORTOWE - WYNIKI

• Pływanie

INDYWIDUALNIE

DZIEWCZĘTA

- Aleksandra Kłaput (6b) 1 miejsce na szczeblu gminy, 2 miejsce w powiecie, 28 miejsce  na szczeblu województwa

- Karolina Chechelska (8a) 3 miejsce na szczeblu gminy, 3 miejsce w powiecie, 30 miejsce  na szczeblu województwa

- Weronika Ochwat (8a) 2 miejsce na szczeblu gminy, 3 miejsce w powiecie, 28 miejsce  na szczeblu województwa

DRUŻYNOWO

CHŁOPCY - klas 8- 2 miejsce na szczeblu gminy, 3 miejsce w powiecie

Tenis stołowy - Igrzyska Dzieci

DRUŻYNOWO

Piłka siatkowa

KLASY 4-6

KLASY 7-8

DZIEWCZĘTA - 3 miejsce na szczeblu gminy

CHŁOPCY - 3 miejsce na szczeblu gminy

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Piłka koszykowa

KLASY 4-6

CHŁOPCY - 1 miejsce na szczeblu gminy, 2 miejsce na szczeblu powiatu

KLASY 7-8

CHŁOPCY - 4 miejsce na szczeblu gminy

• Lekcja on-line w klasach szóstych

• Co czyha na naszą prywatność w grach i internecie? Na taki temat została przeprowadzona lekcja on-line, w której udział wzięli uczniowie klas 6a i 6b w ramach akcji Dzień Bezpiecznego Internetu, zorganizowanej przez Polskie Centrum Programu Safer Internet.

• Podsumowanie konkursów

• W dniu dzisiejszym uczniowie otrzymali nagrody za udział w konkursach z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego oraz projekcie Mistrzyni Szymborska. Wychowankowie zachwycili nas pięknymi portretami noblistki, recytacją i śpiewem. Gratulujemy wszystkim odważnym i utalentowanym wychowankom! Brawo!!! Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie upominków. Na zdjęciach znajdują się uczniowie obecni w szkole. Wszystkich pozostałych uczestników, zapraszamy po odbiór nagród po powrocie. Organizatorki: A. Szymiec- Ząbek, M. Noworyta.

Portreciści: Aleksandra Batko kl.1b, Zuzanna Baster kl.1b, Małgorzata Smaga kl.1b, Emilia Sas kl.1a, Bądziusz Elżbieta kl.3, Róża Zabrzańska kl.4, Marcin Zabrzański kl.6b, Natalia Chodyńska kl. 8a. Piosenkarki: Róża Zabrzańska kl.4, Julia Trębacz kl.4, Natalia Pytlik kl.6a. Recytator:  Marcin Zabrzański kl.6 b.

• Dzień Bezpiecznego Internetu.

• W ramach obchodów DBI w naszej szkole, nasi uczniowie biorą udział w lekcjach on-line. Jako pierwsi udział w takiej lekcji pt. "Cyfrowy ślad - ile można wyczytać o człowieku z otwartych źródeł" wzięli uczniowie klasy 8a.

• Żółwie wykonane przez uczniów klasy 6a

• Kolejna klasa wykonała zadanie z robotyki w 100%. Uczniowie z klasy 6a mieli nie lada problem do rozwiązania - zbudować żółwia, który reagując na kolor czerwony musiał wystawić głowę ze skorupy. Należało zaprogramować obórt silnika oraz zbudować przekładnię, która zamienia ruch obrotowy na posuwisty. Dodatkowym utrudnieniem było to, że nie mieli żadnych instrukcji. Rosną nam zdolni inżynierowie! Gratulacje, jestem z nich bardzo dumna :-)

• Klasowy bal karnawałowy!

• W dniach 14.02 oraz 15.02.23 r. uczniowie klas 1a, 1b, 2 i 3 bawili się na balu karnawałowym w sali zabaw Maskotkolandia w Chrzanowie. Oprócz dobrej zabawy przy muzyce na uczniów czekały także inne atrakcje takie jak: tatuaże brokatowe, zamykanie w bańce, fotobudka, quizy i konkursy. A więc...niech żyje BAL!

• Sukces Kacpra

• Chcemy się pochwalić dużym sportowym sukcesem z udziałem ucznia naszej szkoły.

W styczniu uczeń klasy trzeciej Kacper Flis zajął drugie miejsce
            w OTWARTYCH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA W JUJITSU
             SPORTOWYM
            w kategorii U – 12.

Jesteśmy dumni z naszego ucznia.
            Gratulujemy Kacprowi i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!!!

• Dzień Bezpiecznego Internetu - 7 lutego 2023

• Dzień Bezpiecznego Internetu jest obchodzony od 2004 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej. Akcja ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i nastolatków do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online, a także promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Co roku, DBI organizowane jest w ponad 150 państwach.