• Nagłówek

• Międzynarodowe sukcesy Miłosza Zybka!

Miłosz Zybek to uczeń klasy 4b, który od lat swoje pianistyczne umiejętności trenuje w Państwowej Szkole Muzycznej im. Janiny Garści w Chrzanowie. Ciężka praca włożona w wielogodzinne ćwiczenia i niezwykły talent sprawiły, że Miłosz, mimo swojego młodego wieku, osiąga sukcesy na międzynarodowych konkursach.

W styczniu wziął udział w konkursie VI Paris International Music Competition, gdzie oceniało go jury, w którego skład wchodzili zagraniczni muzycy. W tej rywalizacji zdobył II nagrodę.

Następnie miał zaszczyt uczestniczyć w III Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym, gdzie zdobył I miejsce.

Na początku lutego Miłosz był na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Młody Wirtuoz”. Tam otrzymał tytuł Srebrnego Wirtuoza.

Serdecznie gratulujemy Miłoszowi, a także życzmy wytrwałości w ćwiczeniu gry na pianinie.
          Z niecierpliwością czekamy na wiadomości o kolejnych sukcesach!

Zachęcamy do oglądnięcia wywiadu z Miłoszem oraz wysłuchania jak gra.

"Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach".

/Emil Oesch/

Ostateczne wyniki kuratoryjnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022:

Hanna Gorczyca - laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego,
                                                  finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Natalia Czapor  - finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Jan Czapor - finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W roku szkolnym 2021/22 do etapu rejonowego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się uczniowie:

Hanna Gorczyca, kl.8b – język polski, matematyka, geografia, fizyka, chemia.

Jan Czapor, kl.8b – geografia, fizyka, chemia.

Natalia Czapor, kl.7a – geografia.

Hubert Gorczyca, kl.7a – geografia.

Szymon Tyrański, kl.7b – język polski.

Serdecznie gratulujemy i niecierpliwie czekamy na weryfikację do etapu wojewódzkiego. Niebawem wyniki. Trzymamy mocno kciuki!

"Wiedza to skarb,  który zawsze podąża za właścicielem".

• Dlaczego my?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
          • Sympatyczni pracownicy
          • Kochamy nasze dzieci, a one kochają naukę w naszej szkole
          • Zorientowani na sport
          • W zdrowym ciele, zdrowy duch!
          • Bogata biblioteka
          • Uczniowie posiadają dostęp do wszystkich zasobów w naszej bibliotece