• Konkurs "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa"

• Szkolny konkurs plastyczny pt.:,, Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa" został rozstrzygnięty.

Dyplomy i nagrody zostały wręczone laureatom konkursu przez Panią Dyrektor Annę Mendelę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykonanie pięknych kartek świątecznych. Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

• Światełko Betlejemskie

• PODZIĘKOWANIA dla DARCZYŃCÓW❤️

• Wraz z organizatorami Mikołajkowej Akcji Charytatywnej bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom. Rzeczy, które udało się zebrać w naszej szkole zostały przekazane dzieciom z Chrzanowskiego Domu Dziecka oraz na świetlicę Oddziału Onkologii w GCZD w Katowicach. Warto pomagać ❤️

• 🎄KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY DLA SPOŁECZNOŚCI MŁOSZOWEJ ZA NAMI🎄

•  Było pięknie, świątecznie, radośnie, pysznie☺🎅☺🎅 Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola i Szkoły, wszystkim zaangażowanym w organizację, przygotowanie dekoracji i pyszności do sprzedaży, wszystkim kupującym i wspierającym naszą akcję.  Oczywiście dziękujemy też Księdzu Proboszczowi Dariuszowi za tak ciepłe przyjęcie naszej ferajny🥰🥰🥰🥰 Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby Przedszkolaków I Uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Młoszowej. Do zobaczenia za rok☺ Szykujcie się 💪💪💪

• 🎅🍬🍬MIKOŁAJKI 🍬🍬🎅

• Dzisiaj odwiedził nas Mikołaj. Grzecznych uczniów częstował słodyczami, więc miał sporo pracy... Serdecznie dziękujemy Mikołajowi, że pamiętał o naszych uczniach.

• WSPIERAMY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI!

• W ramach projektu „Każdy inni – wszyscy równi” klasa 2b wzięła udział w spotkaniu z psychologiem szkolnym. Podczas zajęć uczniowie poznali podstawowe zasady savoir – vivre wobec osób z niepełnosprawnościami oraz obejrzeli film edukacyjny przybliżający tematykę niepełnosprawności. Klasa 2b pięknie pokolorowała plakat promujący Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami, który obchodzony jest 3 grudnia.

Drodzy uczniowie! Pamiętajcie o osobach niepełnosprawnych nie tylko w dniu ich święta, ale każdego dnia! Traktujcie je tak, jak sami chcielibyście być traktowani!

• Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej "Piescień Świętej Kingi"

• Brawa dla naszych uczennic z klasy 3. Gloria Brzózka zajęła 2 miejsce, a Izabela Dusza otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi" w etapie rejonowym. Gloria tym samym otrzymała przepustkę do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w kopalni soli w Bochni 12 grudnia. Ogromne gratulacje dla dziewczyn!!!