• Wspaniali uczniowie

• Emilia Czapor została laureatką Małopolskiego Konkursu Geograficznego oraz finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2010. BRAWO!!!
        Wytrwałość, wiedza oraz ciężka praca - oto klucz do sukcesu. Serdecznie gratulujemy!

W IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Nauce Języka Polskiego naszą szkołę reprezentowało troje uczniów. Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 6b - Hanna Gorczyca - zdobyła I miejsce w kategorii klas starszych, a Natalia Czapor z klasy 5a oraz Łukasz Lepka, uczeń klasy 6a, otrzymali wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że uczennica kl.8 - Emilia Czapor dostała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020 oraz Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Z przyjemnością informujemy również, że uczeń kl.8 - Szymon Łacina zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Hanna Gorczyca z klasy 6b i Jakub Kaźmierczak z klasy 5a będą reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim Krakowskiej Matematyki.

Serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki

i życzymy kolejnych sukcesów !!!

• Doposażenie pracowni informatycznej i szkoły

• Miło nam poinformować, że w poprzednim roku szkolnym nasza pracownia została wyposażona w 7 nowych komputerów stacjonarnych i 5 laptopów. We wszystkich komputerach mamy zainstalowany Windows 10. Bardzo dziękujęmy firmie Valeo Sp. z o.o. za przekazanie laptopów i p. Łukaszowi Niewolikowi za współpracę.

Ponadto nasza placówka korzysta obecnie z internetu światłowodowego, który został rozporowadzony w szkole za pomocą nowoczesnych routerów wi-fi.  Okablowanie w szkole w marcu wykonała firma Tekanet.