• Lekcja otwarta z etyki.

• 30 maja została zorganizowana lekcja otwarta z etyki "Wyjście do Herbaciarni. Jak zachowujemy się w obiektach muzealnych i przy stole".

Uczniowie kl. II poznali kolejne zasady  savoir - vivre,  tym razem  dotyczyły one   organizacji przyjęć i zachowania się przy stole.   Drugoklasiści z dużym zaangażowaniem wcielili się w rolę gospodarzy przyjęcia, przygotowali inscenizację "czas na popołudniową herbatkę",  poznali reguły zachowania się przy stole i korzystając z tablicy multimedialnej, obejrzeli przygotowaną prezentację. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku na koniec.

Organizator: Patrycja Gąsiorowska.

• Egzaminy Ósmoklasistów

• I po egzaminach... Teraz możecie odetchnąć i... zabrać się do pracy. Tak, tak. Koniec roku blisko, a świadectwa czekają na wystawienie ocen ;-)

Kochani nasi Ósmoklasiści - gratulujemy Wam serdecznie! Z radością patrzyliśmy na Wasze uśmiechnięte twarze, gdy wychodziliście z sal egzaminacyjnych. Trzymamy kciuki, aby wyniki były bardzo zadowalające!

JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI 2022 Z GRUPĄ ENERIS

• W ramach wspólnych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi 2022 z Grupą Eneris nasza szkoła otrzymała zestaw 8 gier dydaktycznych.

Serdecznie dziękujemy Grupie Eneris za zaproszenie do współpracy oraz przekazanie gier edukacyjnych dla szkoły.

• WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE O IGNACYM ŁUKASIEWICZU

• Uczniowie wykonali broszury informacyjne dotyczące biografii oraz działalności Ignacego Łukasiewicza.

I miejsce – Kacper Charańczuk klasa 7B

II miejsce – Hanna Gorczyca klasa 8B

II miejsce – Hubert Gorczyca klasa 7A

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Radzie Rodziców za przekazanie funduszy na zakup nagród.

Organizatorzy:

Agnieszka Gągolska

Barbara Szewczyk

Katarzyna Gucwa

• Konkurs InstaLogik

• Serdecznie gratuluję Zachariaszowi Bugajskiemu udziału w II etapie

III Edycji Konkursu Matematyczno-Informatycznego Instalogik.

InstaLogik - popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dedykowany był dla uczniów klas 4-8 SP. W czasie konkursu uczestnicy borykali się nie tylko z zadaniami matematycznymi, ale również musieli wykazać się umiejętnością programowania w środowisku języka Assembly.

W pierwszym etapie uczestniczyło 6417 uczniów z 965 szkół, do drugiego etapu zakwalifikowało się  3133 uczestników wśród nich uczeń naszej szkoły – Zachariasz Bugajski, zajmując drugą lokatę
            w gminie.

Duźniak Iwona