• fot. W. Bogacki, ZSP w Młoszowej
          • AKADEMIA WOJOWNIKA ZAPRASZA!!!

Już w tę sobotę (9 września) w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym o godzinie 10.00 rozpocznie się PIKNIK SPORTOWY im. PILOTA PODPORUCZNIKA ADAMA Damm, na który serdecznie zaprasza AKADEMIA WOJOWNIKA. W programie pokazy walk, konkursy wiedzy, a także konkurencje sportowe. PRZYJDŹ, ZOBACZ, WEŹ UDZIAŁ :-)

• „Zielono mi!”

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

pomóżcie stworzyć nam zielone korytarze. Akcja „Zielono mi” to zbiórka kwiatów doniczkowych, które będą ozdabiać naszą szkołę. W dniach od 6 do 18 września każdy, kto chce, może podarować szkole roślinkę. Kwiaty prosimy zostawiać w dyżurce, a panie z obsługi z pewnością znajdą dla każdej roślinki najlepsze miejsce.
            PS Podstawki do doniczek ułatwią pielęgnację roślin i ochronią ściany przed wodą.

Dziękujemy <3

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Nowy rok szkolny już się zaczyna!
            Już czeka szkoła i koledzy!
            I w książkach zasób nowej wiedzy!
            Witaj szkoło, oto wracamy!

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!
            Minęły wakacje, rozpoczął się nowy rok szkolny 2023/2024. Jest to rok szczególny, gdyż zaczął się również nowy etap w historii naszej szkoły - funkcję Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Młoszowej objęła wraz z 1 września Pani Anna Mendela.
            W imieniu nauczycieli, uczniów i rodziców życzymy nowej Pani Dyrektor wielu sukcesów w pracy oraz nieustających powodów do dumy z osiągnięć i wyników uczniów!
            4 września Pani Dyrektor przywitała Wszystkich bardzo serdecznie, a następnie wręczyła uczniom, którzy osiągnęli w ubiegłym roku szkolnym najwyższe wyniki w nauce – stypendia Burmistrza Miasta Trzebini.
            Dzisiejszego dnia odbyło się również uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły! Gratulujemy! Pamiętajcie, ż

• AKTYWNY KONIEC WAKACJI

Wczoraj przy naszej szkole aktywnie żegnaliśmy wakacje. Była to akcja zorganizowana przez Trzebińskie Centrum Kultury we współpracy z Sołtysem Panem Piotrem Duszą i Radą Sołecką w Młoszowej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Trzebini Pana Jarosława Okoczuka. Gości przywitała nowa Dyrektor Szkoły Pani Anna Mendela. Bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy!!!

• ZBIERAMY TALENCIAKI - już od 1 września :-)

Szanowni Rodzice! Kochane Przedszkolaki! Drodzy Uczniowie!
            Nasza placówka po raz kolejny bierze udział w akcji „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” organizowanej przez sieć sklepów Lidl. Dokonując zakupów w sklepie, uzyskujemy przy kasie vouchery, czyli właśnie Talenciaki, które przekazujemy szkole. Klienci będą mogli otrzymać Talenciaki za zakupy w sklepach Lidl od 01.09.2023 do 05.11.2023. Zachęcamy Wszystkich do udziału w programie, dzięki któremu szkoła i przedszkole mogą pozyskać wiele ciekawych nagród wspierających edukację i zabawę. Liczymy bardzo na Wasze wsparcie!
            Drodzy Uczniowie i Przedszkolaki!
            Notujcie skrupulatnie ilość Talenciaków przekazywanych przez Waszą klasę lub grupę przedszkolną, gdyż na wychowanków klasy i grupy przedszkolnej, które zbiorą najwięcej tych voucherów, czekają atrakcyjne nagrody- NIESPODZIANKi!

• Świetlica

Szanowni Rodzice!

Jeżeli chcą Państwo, aby Wasze dziecko korzystało w roku szkolnym 2023/2024 z zajęć świetlicowych, serdecznie prosimy o złożenie do sekretariatu szkoły do 31 sierpnia karty zapisu dziecka na zajęcia świetlicowe.

Wnioski są dostępne w sekretariacie szkoły i na dyżurce, a także są zamieszczone w wersji do druku na stronie szkoły.

• Kangur i Świetlik 2023

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie uczestniczyli w konkursach: Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny oraz

Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych.

W obydwu zwycięzcą w naszej szkole był

uczeń klasy II - Wojciech Babiarz (wychowawca - M. Urbańczyk)!

Warto zaznaczyć, że wśród 7099 uczestników w kategorii klas drugich Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Świetlik Wojciech zdobył wyróżnienie ( nagroda 3 stopnia).

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23.

„Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek.” Louis L’Amour

W piątek 23 czerwca 2023 roku uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny. W sali gimnastycznej odbyła się akademia, na której zostały wręczone nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wyróżnienia. Rodzice uczniów klas ósmych otrzymali listy gratulacyjne. Podziękowania za pracę na rzecz społeczności szkolnej otrzymały osoby zaangażowane w szkolne przedsięwzięcia.

• Podziękowania

Dziś otrzymaliśmy podziękowania od Organizatorów Ogólnopolskiego Projektu "Mistrzyni Szymborska". Razem z nami wzięło w nim udział 1442 placówek z całej Polski. Ze swojej strony dziękuję szczególnie uczniom z klas: 4, 5a, 6b i 8a. Załączam również wyrazy uznania dla uczestników konkursów z pozostałych klas. To dzięki Waszej pomysłowości i zaangażowaniu powstały m.in.: gazetki o Wisławie Szymborskiej, lepieje, obrazy poetyckie do wierszy poetki, zdjęcia, recytacje oraz występy muzyczne. Brawa dla Was!

• Klub Wyspiańskiego
      • Urząd Miasta w Trzebini